VMware
Vaše registrace na VMware WebTech 2014!

  Vaše kontaktní údaje:    
 
  Jméno*:  
  Příjmení*:  
  Společnost*:  
  Email*:  
  Telefonní číslo*:  
  Oddělení*  
  Pracovní funkce*  
  Město:*  
  PSČ*:  
  Země*:  
  Odvětví*:  
  Počet zaměstnanců*  
 
 
VMware WebTechy 2013 Živě přenášené webináře
23/01/2014 Ochrana lokalit pomocí Site Recovery Manageru SRM je nástroj pro vytváření záložních lokalit, na který se můžete spolehnout v případě nenadálých problémů. Zmíněny budou i "best practices" při budování záložních lokalit.
06/02/2014 Automatizace služeb pomocí vCloud Automatization Center Pomocí vCAC dokážete automatizovat nejen nasazení a správu virtuálních serverů, ale prakticky jakoukoliv službu, kterou provozujete na vaší infrastruktuře.
20/02/2014 Horizon Mirage - Správa virtuálních a fyzických desktopů Unikátní nástroj pro zálohu, migraci, obnovu po havárii a správu desktopových systémů.
06/03/2014 vCenter Operations Manager Suite Ucelené nástroje pro dohled monitoring a správu serverových infrastruktur.
20/03/2014 Horizon View - Virtualní desktopy od A-Z Virtualizace desktopů je dnes každodenní téma. Seznámení s principy a "best practices" při implementaci virtualizovaných koncových stanic.
03/04/2014 "Pivo Deep Dive" – aneb nejen virtualizací živ je člověk Světlý ležák není jediné pivo na světe. Základní přehled druhů a typů piva. Aneb vše co jste chtěli o pivu vědět a báli jste se zeptat.
17/04/2014 Finanční plánování a monitoring infrastruktury - ITBM Pomocí specializovaných nástrojů dokážete nejen vyčíslit náklady na provoz infrastruktury, ale i plánovat budoucnost z pohledu investic a nákladů.