İşletme Sürekliliği

Eksiksiz bir işletme sürekliliği çözümü elde etmek için sanallaştırmanın gücünü açığa çıkarın. VMware® vSphere™ ve VMware vSphere Storage Appliance (VSA), size paylaşılan depolama donanımların maliyetini ve karmaşasını yaşatmadan paylaşılan depolama özellikleri sunar.

İşletme Sürekliliği Teknik Makalesini İndirin Daha fazlasını öğrenin

E-posta Üzerinden İşbirliği

Esnek ve kolay bir e-posta ve işbirliği platformunu kullanarak masrafları azaltın. Bir e-posta, takvim ve açık işbirliği platformu olan VMware Zimbra™ masrafları azaltmanıza ve yönetim işlerini kolaylaştırmanıza yardımcı olur; hangi aygıt veya platformu kullanıyor olursa olsun kişilerin kritik öneme sahip verilere bağlanmasını sağlar.

VMware Zimbra'yı ücretsiz olarak 60 günlüğüne deneyinDaha fazlasını öğrenin

Masaüstü Sanallaştırma

Gittikçe daha fazla hareketli olmaya başlayan ve coğrafi olarak yaygınlaşan iş gücünün ihtiyaçlarını karşılayın. VMware View™, tüm masaüstü yönetim işini veri merkezinde, merkezi bir alana taşıyarak zamandan ve masraflardan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Çözüm Hakkındaki Özet Bilgileri İndirin Daha fazlasını öğrenin

Sunucu Birleştirme

En düşük başlangıç yatırım maliyeti ile BT varlıklarınızı en iyi hale getirin ve koruyun. VMware vSphere çözümlerimiz her büyüklükteki işletme ve ihtiyaç için masrafların önemli ölçüde kısılmasına ve üretkenliğin arttırılmasına yardımcı olur.

VMware vSphere'in 60 günlük ücretsiz sürümünü deneyin Daha fazlasını öğrenin